Yunus Mah. Sanayi Cad. No:22 Kartal / İSTANBUL

Hizmetler

Taşıma Yemek

Semen Yemek Servisleri, çok sayıda müşterinin farklı taleplerine cevap verebilmek için, gıda güvenliğine uygun olarak kurulmuş tesis ve üretim altyapısı, detaylı ve iyi organize edilmiş lojistik sistemiyle; doğru yemeği, doğru yere, doğru miktarda, doğru zamanda ve doğru biçimde (lezzetini, besin değerini ve hijyenini koruyarak) ulaştırır. Üretilen yemekler; lezzet, besin değeri ve hijyen için tam koruma sağlayan “Thermobox”lara yerleştirilir. Özel olarak planlanmış sevkiyat alanında, türlerine göre ayrı ayrı istiflenir. Gönderileceği yere göre kodlanır ve araçlara yerleştirilir. Bu sayede zamanında ve eksiksiz bir sevkiyat sağlanır.

YERİNDE YEMEK

Semen Yemek Servisleri, her türlü talebe cevap verebilecek kalite ve standarttaki yemek üretimini, lezzet ve hijyenden ödün vermeden, müşterilerinin kendi mekanlarında gerçekleştirmektedir. Yemek üretimi yapılacak alan, Semen Yemek Servisleri’nin uzman ve deneyimli ekibi tarafından incelenerek, gereksinimleri belirlenmektedir.

CATERING

Semen Yemek Servisleri, kurumsal ve bireysel organizasyonlar için isteğe bağlı veya kendi hazırladığı özel menülerle catering hizmeti vermektedir.